Дев’ятий тур УПЛ: “Карпати” та “Інгулець” зіграли внічию

За інформацією: Суспільне Львів.

Матч “Карпати”-“Інгулець” у Львові. 4 жовтня 2024. Пресслужба ФК “Карпати”

Сьогодні, 4 жовтня, на стадіоні "Україна" у Львові відбувся поєдинок у межах дев'ятого туру УПЛ, в якому львівські "Карпати" приймали "Інгулець" з Петрового, що на Кіровоградщині. Поєдинок завершився з рахунком 0:0.

Більше про матч — у матеріалі Суспільного.

На 33 хвилині поєдинку півзахисник "Карпат" Олег Очеретько забив м'яч у ворота "Інгульця", проте судді зафіскували положення поза грою — рахунок залишився незмінним.

На 38 хвилині Іґор Невес завдав з-за меж штрафного майданчика небезпечного удару по воротах "Інгульця", проте голкіпер гостей Олексій Паламарчук зумів перевести м'яч на кутовий.

Гості мали шанс відкрити рахунок у поєдинку на 43 хвилині, однак Станіслав Нурі-Малиш, замикаючи простріл з флангу, влучив у стійку воріт. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

На 54 хвилині Амбросій Чачуа міг відкривати рахунок, однак після подачі Олега Очеретька скерував головою м'яч у стійку воріт. Через дві хвилини той же Амбросій Чачуа забив м'яч у сітку воріт "Інгульця", однак арбітри знову зафіксували офсайд.

На 71 хвилині гравець "Інгульця" Артем Сітало отримав жовту картку за фол проти гравця "Карпат", а через дві хвилини попередження за грубу гру отримав уже гравець "Карпат" Артур Шах.

На 83 хвилині "Карпати" не реалізували пенальті: Іґор Невес не зумів переграти Олексія Паламарчука. Поєдинок завершився із рахунком 0:0.

За даними УПЛ, після цього поєдинку львівські "Карпати" розташовуються на дев'ятій сходинці в турнірній таблиці з дев'ятьма очками в активі. "Інгулець" же займає 16 позицію. У підопічних Василя Кобіна — п'ять очок. Наступний поєдинок карпатівці зіграють проти львівського "Руху" 21 жовтня у Львові. "Інгулець" же 20 жовтня проведе матч на виїзді із "ЛНЗ Черкаси".